0 produktów

Koszyk jest pusty

Łącznie: 0,00 zł (z rabatem: 0,00 zł)
Pokaż szczegóły

Wymiany i zwroty

Wymiany i zwroty
 

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, macie Państwo prawo do jego zwrotu lub wymiany bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki.
Warunkiem zwrotu lub wymiany jest odesłanie bielizny w stanie nieużywanym z kompletem metek i dowodem zakupu (paragon) na adres:

Bradea Ewa Smolińska
ul. Zamkowa 8

05-850 Ożarów Mazowiecki

Prosimy o odesłanie bielizny listem poleconym, z oryginalnymi metkami i paragonem, w stanie kompletnym i niezniszczonym. Bielizna nie może nosić śladów używania, tj. powinna być czysta i pozbawiona zapachów (papierosów, perfum oraz kosmetyków). Bielizna niespełniająca powyższych warunków nie podlega wymianie i zwrotowi. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. Przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu przesyłki tak, aby uchronić ją przed zniszczeniem podczas transportu. Do odesłania bielizny prosimy wykorzystywać kartonowe pudełko, w którym otrzymaliście Państwo zamówione produkty. Wszystkie nasze opakowania spełniają kryteria umożliwiające nadanie ich jako listu o gabarycie B. Prosimy o nie wysyłanie biustonoszy w kopertach (w tym bąbelkowych). W kopertach bąbelkowych można odsyłać same majtki.

W celu przyspieszenia procedury wymiany towaru oraz rezerwacji produktu którym są Państwo zainteresowani, prosimy przed odesłaniem towaru wysłać e-mail na adres sklep@bradea.pl. W tytule e-maila należy wpisać 'wymiana' oraz nr zamówienia. W treści e-maila proszę wpisać nazwę produktu (dokładnie taką jaka jest na stronie sklepu), który chcielibyście Państwo otrzymać w ramach wymiany oraz jego rozmiar. W przypadku chęci wymiany na rozmiar, który nie znajduje się aktualnie w ofercie sklepu, prosimy o wcześniejszy kontakt przed odesłaniem towaru w celu ustalenia możliwości i terminu realizacji takiej wymiany.

W przypadku różnicy w cenie między wymienianymi produktami sklep Bradea.pl zwróci różnicę w cenie produktów na wskazany przez klienta rachunek bankowy lub klient dopłaci różnicę w cenie przelewem na konto Bradea.pl w celu realizacji wymiany.

W przypadku zwrotu bielizny, niezwłocznie po otrzymaniu towarów, Bradea.pl przeleje wartość zakupionych towarów na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

Koszty przesyłki oraz opakowania ozdobnego w przypadku opcji 'Prezent' nie podlegają zwrotowi.

W przypadku wymiany bielizny Bradea.pl pokrywa koszty ponownej wysyłki produktów do klienta Pocztą Polską.

Kolumna na baner

Bielizna Kostiumy kąpielowe Odzież nocna Twój rozmiar O nas

  • Keia Pink
  • Bradea
  • Julimex

Copyright © 2009 - 2011 Bradea.pl All rights reserved

Wykonanie - QuatroNET