0 produktów

Koszyk jest pusty

Łącznie: 0,00 zł (z rabatem: 0,00 zł)
Pokaż szczegóły

Regulamin promocji newslettera

Niniejszy regulamin opisuje zasady promocji "Odbierz kod rabatowy".


1. Każda osoba fizyczna (Subskrybent), która zarejestruje się na stronie http://www.bradea.pl/ jako subskrybent Newslettera jest uprawniona do otrzymania jednego, jednorazowego, ważnego bezterminowo kodu rabatowego upoważniającego do 10 % rabatu na zakup dowolnego produktu (poza produktami z działu Outlet) w sklepie Bradea.pl.

2. Niezwłocznie po rejestracji adresu na liście subskrybentów Newslettera, Subskrybent zostanie poinformowany e-mailem (na adres zarejestrowany na liście subskrybentów Newslettera) o wysokości udzielonego rabatu oraz o nazwie kodu.

3. Rabat, o którym mowa w punkcie pierwszym, zostanie udzielony podczas składania zamówienia i po wpisaniu go w polu kodów rabatowych oraz kliknięciu pola „Potwierdzam kod rabatowy” na stronach sklepu Bradea.pl

4. Kod rabatowy uzyskany w promocji "Odbierz kod rabatowy" nie może być wykorzystany w dziale Outlet.

5. Każdy adres e-mail może zostać dodany do listy subskrybentów newslettera tylko jeden raz.

6. Sklep Bradea.pl zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia rabatu w przypadku stwierdzenia przez pracowników sklepu rejestracji przez jednego Subskrybenta wielu różnych adresów e-mail mającej na celu uzyskanie wielu kodów rabatowych.

7. Otrzymany przez Subskrybenta kod rabatowy nie podlega wymianie na gotówkę.

8. W przypadku wymiany towaru, klient zachowuje prawo do 10% rabatu na dowolny inny produkt z dostępnego asortymentu sklepu z wyjątkiem działu OUTLET.

9. Sklep Bradea.pl zastrzega sobie prawo do zakończenia wyżej opisanej promocji lub zmiany wysokości lub formy rabatu w dowolnym terminie, przy czym już otrzymane kody zachowują ważność bezterminowo, z zastrzeżeniem pkt.5.

Kolumna na baner

Bielizna Kostiumy kąpielowe Odzież nocna Twój rozmiar O nas

  • Keia Pink
  • Bradea
  • Julimex

Copyright © 2009 - 2011 Bradea.pl All rights reserved

Wykonanie - QuatroNET